Filmy a seriály

 HACKER – AKČNÍ FILM (2017/10 min.)

Hacker je 6. filmový počin ZEKTV Studia. Ve filmu byly užity speciální vizuální efekty a svojí délkou 10 minut nebude rozhodně nikoho nudit.


SÍLA PŘÁTELSTVÍ – DOBRODRUŽNÝ FILM (2016/28 min.)

SÍLA PŘÁTELSTVÍ je již pátý filmový počin ZEKTV Studia. Tentokrát se jedná o dobrodružný film, ve kterém nechybí trocha srandy, akce a i napětí.
Podaří se kamarádům dostat ze spárů teroristů, kteří chtějí zničit chráněnou krajinou oblast?

sila-pratelstvi-youtube

 


LES KANIBALŮ – AMATÉRSKÝ THRILLER (2016/31 min.)

Dokáže se Ben vzpamatovat ze svého děsivého zážitku s kanibaly, který si zažil v dětství? Dramatický a dojemný film s kvalitním zpracováním a epickou hudbou od předního slovenského DJe SynetraXe.

leskanibalu-plakat-internet


ÚNOS YOUTUBERA – AKČNÍ AMATÉRSKÝ FILM (2015/35 min.)

Cílem filmu je ukázat, nesmyslný a nepochopitelný Youtuberský trend a ukázat to, že se to může kdykoli vymknout kontrole. Nedělejte z YouTuberů bohy! Někteří si to fakt nezaslouží!

plakat-internet


TŘI ŽIVOTY 2: POMSTA BUDE SLADKÁ – AKČNÍ MINECRAFT/REALITA FILM (2015/25 min.)

Pokračování velmi úspěšného filmu TŘI ŽIVOTY. Když je Minecraft dimenze v ohrožení, tak musí TIM postavit team, který zachrání Minecraft dimenzi! Akční příběh kombinující Minecraft a realitu v jednom!

 

tri-zivoty-2-pomsta-bude-sladka

 


TŘI ŽIVOTY – MINECRAFT/LEGO/REALITA FILM (2015/18 min.)

První film ZEKTV Studia, který byl natáčen mimo Minecraft. Klukovská blbost dovede Tima (hlavního hrdinu) do několika dimenzí! Nejdříve se z Minecraft dimenze dostane do Lego dimenze a pak do naší reality. Podaří se mu vrátit zpět do Minecraft dimenze? Film kombinuje Minecraft, Lego a realitu.

trizivoty


ZTRACENÁ MINULOST – MINECRAFT SERIÁL (2014/5 dílů)

Bohatého pana Stone vyženou z jeho vesnice banditi. V současnosti je bezdomovec a jeho cílem je vrátit se zpět do minulosti a zachránit svojí vesnici! Seriál, který má poutavý příběh s bohužel špatným koncem.

ztracena-minulost


CREEPEŘÍ APOKALYPSA – AKČNÍ MINECRAFT FILM (2014/7 min.)

Dosud nejsledovanější film ZEKTV Studia, který sklidil více úžasu, než jsme očekávali. Klukovi se při autonehodě zabije táta, kvůli Creeperům a rozhodne se pomstít!

creeperi-apokalypsa


PŘÍBĚH 3 SPOLUŽÁKŮ (2013/6 min.)

Tento film se označuje jako první, ale první rozhodně není. Označujeme ho z toho důvodu, že to byl první film se scénářem. Tři spolužáci jdou ze školy a propadnou se do tajemné jeskyně. Je to pravda nebo jen sen?

pribeh-3-spoluzaku


První film ZEKTV Studia vůbec, byl Minecrat film Den Lukáše, který je z roku 2012, ale neměl scénář, ani žádnou připravu, proto ho neoznačujeme jako film, navíc má nízkou kvalitu. Můžete si ho zhlédnout ZDE


 

Neustále pro vás tvoříme nové filmy! Pište nám vaše návrhy, tipy, scénáře na: kontakt(zavináč)zektv.hys.cz, každý dobrý návrh bude oceněn.